-
1/1
 Sajóvölgyi László
Cserék:                                                                 Cserék:
 Krisztián Károly /3/  helyett Dombi Ákos /14/       Balázs Attila /8/     helyett Tóth Csaba /12/
 Tombrik László /8/   helyett Csaja Attila /13/        Németh Szliárd /7/ helyett Hebling Zoltán /13/
                                                                              Szeszler Zsolt /2/     helyett Takács András /15/

Sárga Lap:   Szõke Péter (31.percben)                     Sárga Lap:  Wéber Roland (1) (30. percben)
                    Krisztián Károly (58. percben)                               Schmidtmayer Péter (1) (47.percben)
                         Csóka Jenõ (68. pecben)                                                   Zöldvári Rudolf (1) (68. percben)
                         Csaja Róbert (79.percben)

Sárga--Piros Lap:                                                             Sárga--Piros Lap:
                                                                                                                       Schmidtmayer Péter (80. percben)

Piros Lap:  ------                                                   Piros Lap:  ------

A játékvezetõk részletes jelentése:
Sárga lapos figyelmeztetések:
   Kistarcsa csapatából:
     5-ös  Szõke Péter       31. percben visszahúzásért (153576)
     3-as  Krisztián Károly 58. percben gáncsolásért (134518)
    10-es Csóka Jenõ        68. percben sportszerûtlenségért (192037)
     2-es  Csaja Róbert      79. percben labdaelrúgásért (234622)
  Tata csapatából:
     5-ös Wéber Roland         30. percben gáncsolásért (110772)
     3-as Schmidtmayer Péter 47. percben gáncsolásért (101039)
     9-es Zöldvári Rudolf        68. percben sportszerûtlenségért (161739)
     3-as Schmidtmayer Péter 80. percben gáncsolásért (101039)
Kiállítás:
  A tatai csapat 3-as számú játékosa Schmidtmayer Péter (101039) a második félidõ 2. percében gáncsolásért sárga lapot kapott. A második félidõ 35. percében egy gáncsolást követett el, amely után sárga-piros lappal kiállítottam.

A mérkõzés 30 perces késéssel kezdõdött, mert a játékvezetõk és a vendég csapat 20 perc késéssel érkezett a budapesti közlekedési dugó miatt.

Chris23 megjegyzése a mérkõzéshez:
Sajnos a nagy pesti forgalom miatt eléggé késtünk....szerencsére a bírók mögöttünk álltak a sorban. A késés miatt sajnos kevés idõ maradt a bemelegítésre. A játékosok fejben még a buszon voltak mikor a mérkõzés elkezdõdött. Így fordulhatott elõ, hogy már a 2. percben egy jobb oldali beadásból, az 5 és feles vonaláról, a kistarcsai csatár teljesen tisztán fejelhetett kapura, amit lehetetlen volt hárítani.
Uher révén az 5.percben egy kontrából egyenlítettünk, de a 10. percben újból a kistarcsai csapat vezetett.
Mire fejben a pályán voltunk már 1:2 volt az eredmény a mi szempontunkból. Fordítani viszont sehogy sem sikerült.
Tatai góllövõ: Uher Zoltán.