Boldog József
1/1
Kaincz Krisztián "TK"
Cserék:                                                                 Cserék:
Rozenberg László /11/helyett Steiger Ottó /16/      Piller Péter/6/      helyett Cseh Nándor /14/
Vendég Róbert /3/      helyett Studeny Zoltán /14/ Purgel Károly /2/ helyett Zöldvári Rudolf /13/
                                                                             Káldor László /1/ helyett Kaincz Krisztián /1/1/
                                                                             Járfás István /3/   helyett Németh Szilárd /12/

Sárga Lap: ------                                                  Sárga Lap: ------

Piros Lap:  ------                                                   Piros Lap:  ------

A játékvezetõk részletes jelentése:
Nem fûzött megjegyzést a mérkõzéshez.

Chris23 megjegyzése a mérkõzéshez:
Az adonyi búcsú miatt sok ember volt kiváncsi a mérkõzésre. A csapat az elõzõ két hét sikerei után nagy önbizalommal indult neki a mérkõzésre. A már hosszabb ideje tartó sérülésem ellenére, játékra jelentkeztem a mesternél. (Ezt viszont az orvosom az elõzõ napi kontrollon megtiltotta, de már nem bírtam ki játék nélkül....és egy kis kockázatot megér a játék.)
A csapat nagyon jól kezdett. Vezetést is szereztünk a félidõ közepén. Hengereltük az ellenfelet.
A második félidõben egy egészen más tatai csapat jött ki az öltözõbõl. Valahogy úgy lehetett érezni a csapaton, hogy ez az 1:0 elég neki. Vissza is vettünk a játék iramából. De sajnos ezt két adonyi akció megbosszulta. Két távoli lövés....a kapusunk közremûködésével....került a kapuba.
A mérkõzés 70. percében becserélt a mester. 4 hét szenvedés után végre újból pályán lehettem. A játék nagyon ment, de egy védelmi hiba következtében egy adonyi csatár kiugrott, és 5 méterrõl a kapu bal felsõ sarkába rúgta a labdát. 3:1.
Egy mérkõzésen hiába játszik jobban valaki, mint az ellenfele. Ezt a játékot gólra játszák!
Tatai góllövõ: Uher Zoltán.