Cserék:                                                                 Cserék:

Jankovich Krisztián  helyett  Baranyi Balázs
Havk Gábor              helyett  Tóth Zoltán
Moharos Pál             helyett  Deli János
Várkonyi Sven          helyett  Orbán Róbert

Sárga Lap:                                                            Sárga Lap:

Piros Lap:                                                                     Piros Lap:
-

A játékvezetők részletes jelentése:
Sárgalapos figyelmeztetésben részesültek:
Malévtól Tóth Imre a 20. percben visszahúzásért, valamint Gáspár Ferenc a 48. percben visszahúzásért.

Chris23 megjegyzése a mérkőzéshez:
A mérkőzést elég rossz előjelekkel kezdtük. A fél csapat érettségire készült, ezért csak 12 ember volt bevethető a mérkőzésen, ráadásul a cserénk egy kapus volt..... ki voltak segítve a mezőnyjátékosok.
A 30 fokos melegben kellett kibírni csere nélkül.
A nagy meleg meglátszott mindkét csapaton.
A Malév távoli lövésekkel próbálkozott, amit nem tudom miért, csak öklöztem, és nem fogtam őket. (Lehet, hogy még bennem van a Balatonfüreden kapott gól emléke.)
A 28. percben Takács került egyedül a kapussal szemben, de a 100%-os ziccerben Takács a kapufát találta el.
A 34. percben a Malév egy szép bal oldali támadás után az alapvonalról próbált visszagurítani az érkező, üresbe lévő csatároknak, amit egy kivetődéssel meghiusítottam.
A 38. percben Takács beadását Purgel Zoltán kapásból küldte kapura, az erős labda a hálóban kötött ki, 0:1.
A 41. percben Lenygyel beadását Diczkó kapásból elvállalta, de a lövés a kapu fölé szállt.
A második félidőben a Malév feladta a távoli lövéseket, és indításokkal próbálkozott. Ez részben sikerült neki, ugyanis kitámadtunk egy kicsit. A fellazult védelem következtében sok gondot okoztak hátul.
A 63. percben a Malév egy kiugrást követően ziccerbe került, de a csatár fölé lőtt.
A 78. percben egy magassan előreívelt labdát Wéber és Schmidmayer közösen elnézett. A lecsorgó labdát a szemfüles Malév csatár szerezte meg és 10 méterről a hosszú sarokba lőtt. (Már nem értem oda, de ha kicsivel hosszabbat tól, akkor "kettétöröm" a csatárt.)
Az utolsó percekben talán a nagy meleg miatt úgy tűnt, hogy mind a két csapat elégedett az eredménnyel, és nem kockáztat többet.
Tatai góllövő: Purgel Zoltán