Pásztor Livin
Cserék:                                                                 Cserék:

Szeszler Zsolt   helyett  Tóth Zoltán Bakonyi János    helyett  Jánios Balázs
Purgel Zoltán    helyett  Tóth Csaba Hegedűs Csaba   helyett  Gyurkó Péter
Uher Zoltán       helyett  Csontos Gábor Kovács András    helyett  Pásztor Livin
Fujasz Levente  helyett  Lengyel András Csóba Jenő          helyett  Krininik Szabolcs

Sárga Lap:                                                            Sárga Lap:

Piros Lap:                                                                Piros Lap:
 ---

A játékvezetők részletes jelentése:
A mérkőzésen sárgalapos figyelmeztetésben részesültek:
35. percben Schmidtmayer Péter buktatásért
85. percben Fujasz Levente buktatásért.
A mérkőzés sportszerű keretek között zajlott.

Chris23 megjegyzése a mérkőzéshez:
Nem éppen ideális körülmények között folyt le a mérkőzés. A pályát jobban lehetett volna egy sárdagasztónak nézni, mint pályának. A kapu előtt például bokáig érő víz és sár volt.
Az első félidőben erősen belekezdett a vendég csapat. Ennek ellenszerét egész félidőben kerestük, mindhiába. Csupán néhány kontrával vetettük magunkat észre a vendég kapusnál.
A 12. percben Balázs Attila előtt ziccer adódott, de sikerült belerúgnia a kapusba.
A 20. percben a 7-es számú vendég játékos előtt nagy helyzet adódott, de még sikerült a megpattanó lövésébe beleérnem, amit a védőknek sikerült kivágni.
A 25. percben Purgel Zoltán táncoltatta meg a vendég játékosokat. Az alapvonal és az 5-ös vonal találkozásától gurított vissza Balázs Attillának, aki egyből kapura lőtt, de lövése centikkel elkerülte a bal ficakot.
A 32. percben egy ártalmatlan akció után 11-est ítélt ellenünk a bíró. A 11-est a vendég játékos nagy erővel a jobb kapufa mellé lőtte, amit most nem szerénykedek, szerintem nagy bravúrral ütöttem ki, és második rávetődésre kézbe is fogtam. (Hát igen ez a negyedik 11-es, amit ebben a szezonban ítéltek ellenem, és ez a 3. amit megfogtam.... azt a fránya 11-est meg kis szerencsével foghattam volna a Malév ellen még ősszel.)
A 34. percben a vendégek okosan ugratták ki a 16-oson belül csatárjukat, aki térdel vette volna le a labdát, de egy kicsit megpattant, így egy tized másodperc időm volt, hogy megszerezzem, és körégömbölyödjek a labdának.
A 38. percben nagy kavarodás a 16-oson belül. A 10-es számú kistarcsai játékos egyet dekázva nagy erővel a jobb kapufa mellett lőtt kapuba. A 12 méterről leadott lövést takarták a hátvédek, így csak későn értem oda, és az hogy beleértem már nem segíthetett, 0:1.
A fordulás után kicsit átszerveztük a csapatot, és jobban is ment a játék.
Sajnos az 51. percben egy kontra nyomán a 10-es számú játékos került tisztán a 16-oson belül s okosan a hosszú sarokba rúgta a labdát, 0:2.
A 66. percben Hebling futott el a bal oldalon, majd egy kényszerítő után középre tört. A védőket lehagyva már csak a kapussal szemben volt; gurítása centikkel hagyta el a jobb kapufát.
A 72. percben a jobb hátvédből lett csatár, Márkus előtt adódott 100%-os ziccer, de a pont a kapusba lőtte.
A 73. percben Szeszler Zsolt sérülés miatt kényszerült elhagyni a játékteret, helyette Tóth Zoltán lépett pályára.
A 75. és a 82. percben még a mester átszervezte mégegyszer a csapatot, de mindhiába, ha a ziccereket kihagyjuk.
A mérkőzésen adódott 8 ziccer egyikét sem tudtuk értékesíteni, és ez elszomorító.