Mitsa Árpád
15
Lengyel András
Cserék:                                                               Cserék:
Baráth Attila       helyett  Oláh Sándor                              Uher Zoltán      helyett  Takács András
Koronczai Gábor helyett  Horváth Gábor                         Fujasz Levente helyett  Tóth Zoltán
                                                                                             Balázs Attila    helyett  Soós Róbert
                                                                                             Purgel Zoltán    helyett  Lengyel András

Sárga Lap:                                                           Sárga Lap:
---                                                                                           Soós Róbert

Piros Lap:                                                             Piros Lap:
 ---

A játékvezetők részletes jelentése:
---

Chris23 megjegyzése a mérkőzéshez:
Verőfényes napsütés és nagyon meleg volt aznap, mikor játszottuk ezt a mérkőzést.
Első alkalommal sikerült végre kezdő játékosként magamra húzni kedvenc 23-as mezemet. :)
A 7. percben ígéretes támadás a jobb oldalon Uher kitette Heblingnek a szélre, aki jobb lábbal középre ívelt, s csak hajszállal maradt le róla az érkező Purgel Zoltán.
A 10. percben Uher egy esernyős csellel becsapta védőjét, de bal lábbal 2 méterrel fölé lőtt.
A 12. percben Hebling ívelt hosszan a bal oldalról keresztbe, ahonnan Purgel Zoltán a védők gyűrűjéből a kapuba passzolt, 0:1.
A 22. percben bal oldali akció után Hebling lőtt kapura kiszorított helyzetből. A kapuson megpattanó labdát Uher Zoltán gurította a kapu bal oldalába, 0:2.
A 25. percben a kezdőkörből Balázs indította a jobb oldalon kitörő Uhert, aki jobbal a kapu mellé lőtt.
A 35. percben Hebling 17 méterről kapura emelt, a 11-es ponton álló Purgel Zoltán megcsúsztatta, de a bíró lesállás miatt nem adta meg a gólt.
A 47. percben nagy zavar keletkezett a védelmünkben 3 balatonparti játékos is üresen maradt a 16-os vonalán. Az egyikükhöz került a labda, aki 14 méterről kapura lőtt. A lövést hárítanom kellett volna, de az erős lövést öklözés helyett fogni akartam; vesztemre ugyanis bepattant a labda, 1:2.
Az 53. percben a füredi játékos egy szép kiugratással hozta játékba a 16-oson belül társát, aki az ötösig begyalogolva kapura lőtt. Az 5-ös sarkáról leadott lövést még lábbal szögletre tudtam menteni.
A 70. percben Balázs Attila 18 méterről óriási kapufát lőtt.
A 72. percben Hebling Zoltán 19 méterről kapura lőtt, amit a kapus könnyedén hárított.
A mérkőzés hátralevő részében a balatoniak rohamoztak, közel voltak az egyenlítéshez, de ez nem sikerült nekik.
A 91. percben az éppen akkor beálló Soós Róbert gáncsolásért sárgát kapott, és ez volt az utolsó akció a mérkőzésen.

Tatai góllövők: Purgel Zoltán