Kaincz Krisztián
16
 Szobodi Attila
Cserék:                                                                 Cserék:
Hebling Zoltán helyett  Tóth Csaba                                    Bajkó Viktor           helyett  Zobb Ferenc
Balázs Attila    helyett  Lengyel András                             Demecs Gergely     helyett  Toldi Bence
Uher Zoltán     helyett  Szeszler Zsolt                                  Mladoniczki Gábor helyett  Bebesy Dániel
                                                                                               Zoller Balázs           helyett  Szobodi Attila

Sárga Lap:                                                          Sárga Lap:
 Schmidtmayer Péter                                                             Szabó Dömötör
 Balázs Attila                                                                          Fehér Gábor

Piros Lap:                                                             Piros Lap:
 ---                                                                                        ---

A játékvezetők részletes jelentése:
---

Chris23 megjegyzése a mérkőzéshez:
Nem éppen fociidőben kezdődött a játék. A szakadó eső miatt a mérkőzést a Katonai Kollégium pályáján kellett lejátszani. Ezen a mérkőzésen sajnos nem szerepelhettem, mert csütörtökön a Főiskolai napok foci évfolyambajnokságán összeszedtem a csúnya sérülést (amúgy azt mi nyertük :) ), de a cserepadot e miatt sem hagytam ki!
Már a mérkőzés első perceiben átvettük az irányítást.
A 4. percben szép indítás után Hebling nagy helyzetbe került, de összecsúszott a kapussal.
A 6. percben Diczkó Tamás 16 méteres léc alá tartó lövését a kapus könnyedén hárított.
A 19. percben Hebling Zoltán a bal összekötőből leadott lövését a kapus már csak ütni tudta, a labda Purgel Zoltán elé került, aki 3 méterről higgadtan a kapuba passzolt, 1:0.
A 23. percben Jobb oldali szabadrúgást végezhettünk el. A beívelt labdát Diczkó Tamás bravúrosan ollózta kapura. A kapus kiejtette a labdát, de még menteni tudott az éppen rásprintelő Purgel Zoltán elől.
A 28. percben Diczkó Tamás 25 m-es lővését védi könnyedén a kapus.
A 29. percben Scmidtmayer Péter 22 méterről szabadrúgást végezhetett el. A kemény lövést a kapus vetődve ütötte ki a kapu jobb oldalából szögletre.
A 33. percben Hebling zoltán futott el a jobb oldalon. Beadása Uher Zoltánt találta középen, aki a kapus mellett bepasszolta a labdát a hálóba, 2:0.
A második félidőben friss embereket hozott be a vendég csapat mestere.
A 48. percben egy hosszú indítás után Purgel Károly elvéti annak levételét, így szabad út nyílt a 13-as számú vendég játékosnak a kapu felé. Gábor kijött kapujából, de mielőtt elérhette volna a vendég játékos belőtte a hálóba, 1:2. (Jó cserének bizonyult.)
Az 51. percben a vendégek 24 méteres szabadrúgáslővését ütötte ki vetődve szögletre.
Az 56. percben egy a kapunktól 30 méterre lévő kavarodásból Levente pánikszerűen belerúgott a labdába, ami a saját kapunk felé szállt. Gábor a kapu felé tartó labdát megfogta. A bíró ezt hazaadásnak minősítette. Pedig nem az volt! A bíró is ember!
Az 5 és felesről a vendég 10-es számú játékos által elvégzett szabadrúgás a hosszú sarok felé száguldott, a menteni próbáló Gábor elcsúszott a sárban, és a gólvonalon álló Hebling Zoltán lába között sikerült utat találni a labdának a kapuba, 2:2.
A 70. percben szép vendég akció után 14 m-ről adtak le kapásból lövést. A lövés pillanatában éppen elcsúszó Gábor ezt még lábbal tudta menteni.
A 72. percben egy 18 méterről leadott gyenge vendég lövést hárított nagy magabiztossággal Gábor.
A 76. percben Gábor kirúgása átszállt szinte az egész pályán, a középhátvéd lukat rúgott. Ezt a hibát Purgel Zoltán használta ki, megszerezte a labdát és kapura tört. A kijövő kapus mellett okosan külsővel a kapu bal oldalába perdített, 3:2.
A 81. percben a hibázó hátvédtől Uher Zoltán vette el a labdát, aki kapura tört, de a kapus lábbal hárította lövését.
A 88. percben Uher 18 méterről leadott erős lövése irány változtatott az egyik védő hátán, és csak 2-3 centivel kerülte el a kaput; a kapusnak semmi esélye se lett volna.
A bíró a 92. percben végre lefújta a mérkőzést. 3:2-re győztünk ebben a csúnya időben. Aki kijött megnézni, az hajtós kis meccset láthatott, sok csúszkálással az eső miatt.