Jakab Csaba
-
-
Cserék:                                                               Cserék:
Nagy József      helyett  Molnár Tamás                             Uher Zoltán helyett  Takács András
Godány Balázs helyett  Jakab Csaba                                 Fujasz Levente helyett  Tóth Zoltán
Szabó Attila      helyett  Bakonya Tamás                           Balázs Attila helyett  Csontos Gábor
Metzger Tibor  helyett  Szilágyi Árpád

Sárga Lap:                                                          Sárga Lap:
 Firnigel Zoltán                                                                     Wéber Roland

Piros Lap:                                                             Piros Lap:
 ---                                                                                        ---

A játékvezetők részletes jelentése:

Chris23 megjegyzése a mérkőzéshez:
A mérkőzést majdnem ideális focikörülmények között játszottuk. Egyetlen egy zavaró tényező volt: az erős szél, amely igazán tudott gonoszul fújni.
A mérkőzés kiegyenlített küzdelmet hozott, de gólhelyzeteket tekintve a THAC-nak több alkalma nyílt a vezetés megszerzésére. Több jó bal oldali elfutás után alakult ki veszélyes helyzet a hazaiak kapuja előtt. Olykor a védők tisztáztak, vagy a kapus, néha a csatár lőtte mellé, és néhány alkalommal lesállás miatt hiusúlt meg a gólszerzés.
Az első félidőben a hazaiaknak nem volt egyetlen egy egészséges kapura lövése sem! Első félidő szögletaránya: 5:2.
A második félidőben is a Tata lépett fel támadólag. Először Purgel Károly 35 méteres bombája szállt el kb 5 centivel a jobb ficak felett, majd Schmidtmayer 20 méter szabadrúgáslövése talált rést a sorfalon és ugyancsak centikkal ment fölé. Jópár meleg helyzetet élt át a hazaiak kapusa, ugyanis többször előfordult, hogy hibázott a védelem és csak nagy nehézségek árán tudtak tisztázni.
Ezután egy felső lécen megpattant lövés jelentette azt, hogy támad a Tata. De amilyen a futball, ez megbosszulhatja magát.
A 85. percben egy gyors kontra befejezéseként az SZTK csatárának 11 méterről leadott lövését ütöttem ki a jobb alsó sarokból szögletre,1:0. (Ezzel megszakadt 210 perces gól nélküli szereplésem.)
Az ezt követő szögletnél laposan szállt be a labda és a felugró játékosok nem tudták elfejelni a labdát, mert az SZTK 13-as szám játékosan megfordulva háttal küldte a labdát a kapu felé. A kaputól 5 méterre megpattant lövés a kapu jobb oldali kapufája mellett 10 centivel pattant át a gólvonalon. (Ebbe a lövésbe is csak újheggyel tudtam beleérni.
A gólt követően cserélt a Tata. Az edző megpróbálta átszervezni a csapatot, hogy esetleg a felhúzodó védőknek, és a friss embereknek sikerül az egyenlítés.
Az utolsó 5 percben még 2 helyzetünk adódott az egyenlítésre, de nem tudtuk értékesíteni.
A 89. percben újabb SZTK kontra következett. A csatár a 11-es ponton próbált lövési helyzethez jutni 3 védő gyűrűjében, jobbra balra tette a labdát.... majd lőtt.... a lapos lövés nem jelentett volna semmilyen problémát számomra, de az éppen akkor érkező középhátvédünk reflexszerűen belecsúszott a labdába, így az erősen irányt változtatva 4 méterről a kapu jobb oldalában kötött ki.
A mérközés összképe alapján egy döntetlen reálisabb eredmény lett volna, de sajnos ezt a játékot gólra játszák.... és aznap nem a mi oldalunkon állt Fortuna!