Csontos Gábor
-
-
Cserék:                                                                 Cserék:
 Zöldvári Rudolf helyett  Purgel Zoltán                Rozenberg László helyett Jámori Balázs
 Fujasz Levente  helyett  Tóth Zoltán
 Uher Zoltán      helyett  Csontos Gábor
 Balázs Attila     helyett  Sóos Róbert

Sárga Lap:                                                           Sárga Lap:
Csontos Gábor                                                     Pálinkás András
Wéber Roland                                                      Rozenberg László
Purgel Károly                                                       Sinczki István

Piros Lap:                                                            Piros Lap:
---                                                                                         ---

Chris23 megjegyzése a mérkőzéshez:
A mérkőzést végre a center pályán játszottuk.... egész héten nem esett az eső, és a klub elnöke Komáromi Lajos megígérte, ha nem esik, akkor a centeren játszunk... és nem esett!
A mérkőzést szerettük volna megnyerni.... és feledtetni a múlt heti rossz eredményt. A mérkőzés elején már meg szerettük volna mutatni a vendég csapatnak, hogy ki is az úr a pályán. Ez részben sikerült is. A 7. percben ezt Fujasz Levente kapufája jelezte. a jobb összekötő helyéből emelt kapura, és a lecsapódó labda a felső lécen csattant.
A 19. percben formás jobb oldali támadás után Diczkó Tamás tört ki, és az 5 és feles sarkáról a kapuba lőtt, a kapus még hozzá tudott érni, de ez ebben az esetben kevésnek bizonyult, 1:0.
A gól után is mi uraltuk a terepet. Diczkó Tamás indult meg a jobb szélen, szép cselsorozattal. A beadását követően csatárunk kapásból lőtt, de a jó irányba mozduló kapus még ki tudta ütni.
A vengég csapat az első félidőben nem veszélyeztette igazán a kapunkat. Csupán két kiugrási helyzetet kellett elcsípnem, és a lecsorgó labdákat felszednem. Egy esetben az adonyi csatár az őt őrző védőnkkel csúnyán rámcsúszott védés közben, de szerencsére nem lett belőle semmi komoly dolog.
A második félidőben mintha egy kicsit elfáradtunk volna, és átadtuk a teret a vendég csapatnak. Ezt próbálták kihasználni, de a védőinknek mindig sikerült időben tisztázni. 3 nagyon veszélyes szabadrúgáshoz is jutott a vendég csapat. mindhárom 17, 18 méterről járt. Az első próbálkozás a sorfalon halt el, a második a kapu fölé ment, míg a harmadikat a rövidbe próbálták becsavarni a sorfal mellett, de ez a lövés is elkerülte a kaput. A mérkőzés végéig több gól nem esett, így 1:0-ra nyertük a mérkőzést.