THAC - Rákosszentmihályi AFC
4:1 (2:1)

Tata, 600 nézõ, Vezette: Csapó.

THAC: Valakovics - Németh, Török, Czakó, Kele, Bogár (Auerhammer), Vajda, Maszlavér (Cseh), Berlik, Mártonfi (Nagy Á), Unger.Edzõ:Marosi László

A találkozó elején Szappanos István, a helyi önkormányzat sporttanácsnoka tíz labdát nyújtott át az NBIII-as csapat kapitányának, majd pedig egy garnitúra szerelést az ifjúsági játékosoknak is.
A mérkõzés kezdõrúgását Kerti Katalin, Tata város polgármestere végezte el.

A találkozó elõtt derült ki, hogy Inczédy vasárnap délelõtt vesegörcsöt kapott, így nem tudott Marosi mester rendelkezésére állni.

A két újonc összecsapásán már a második percben gól született. Németh szabadrúgását Vajda 11 méterrõl a jobb alsó sarokba vágta, 1:0.
A 18. percben Unger húzott el a bal oldalon, beadása átszállt a vendégek kapusa felett, így Mártonfi könnyedén fejelhette a labdát a léc alá, 2:0.
A 23. percben Orbán jó helyzetben, közelrõl a tatai kapu mellé lõtt.
A 44. percben Csiki szép egyéni akció végén, a tehetetlen Valakovics mellett, a kapu bal oldalába helyezte 6 méterrõl a vendégek szépítõ gólját, 2:1.
Szünet után a vendégek nyomasztó fölényben játszottak. Ennek ellenére a 83. percben Auerhammer futott el a balösszekötõ helyén, pontosan tálalta a labdát Nagy elé, akinek lövése kipattant a vendégek kapujáról, de Unger ismételt...., 3:1.
Egy perccel késõbb formás tatai támadás végén Vajda 16 méterrõl bombagólt ragasztott a bal sarokba, 4:1.

Marosi László:-"Az elsõ játékrészben kihagytuk a helyzeteinket. Fordulás után a vendégek ügyesen játszottak, de szerencsére két gyors ellentámadásból bebiztosítottuk a gyõzelmünket. Szoknunk kell még a magasabb osztály légkörét, de minden apró sikernek nagyon örülünk."