Kun Zoltán
-
-
Cserék:                                                                 Cserék:
Horváth Sándor helyett  Bozsányi András            Takács András helyett  Tóth Zoltán
Imre Lajos         helyett  Varga Bálint                  Uher Zoltán      helyett  Sóos Róbert
Tuskán Ferenc    helyett  Kun Zoltán

Sárga Lap:                                                            Sárga Lap:
   ---                                                                       Purgel Károly (19.p.)
                                                                                                 Csontos Gábor (56.p.)

Piros Lap:                                                               Piros Lap:
 ---                                                                                            ---

A játékvezetők részletes jelentése:
 Sárga lapok: Tatai HAC 6. Purgel Károly -19' - buktatásért; 4-es Csontos Gábor -56' - visszahúzásért.

Chris23 megjegyzése a mérkőzéshez:
A mérkőzésre elég foghíjas csapattal álltunk ki. A meghatározó játékosok sérültek voltak. (Vagy az előző napi diszkó ütötte ki őket!?) Így 4 serdülős játékossal kellett kiállni. A mérkőzést egy salakos pályán kellett lejátszani! Csak azt nem értem, hogy hogy lehet egy ilyen pályát NB. III-as mérkőzésekre hitelesíteni?
A mérkőzést az ESMTK kezdte nagy rohamokkal. Így nem volt meglepő, hogy a mérkőzés elején már vezetést is szerzett. A 3. percben a 11-es pont környékén  teljesen üresben álló ESMTK játékoshoz passzoltak, aki nagy erővel kapura lőtt. Melletem már elment a lövés, de Csontos Gábor még beleért a gólvonal előtt. Ám a nagy erejű lövés lecsorgott a lábáról és átgurult a gólvonalon, 1:0.
A 11. percben a bal oldalon elfutott a hazai csatár, aki 10 méterről kapura lőtt, de ezt nagy bravúrral kitornásztam. A kifelé guruló labdát Schmidtmayer elérte és el szerette volna vinni, de Horváth Sándor (ESMTK) leszerelte, és 2 méterről a kapuba helyezett, 2:0.
A 20. percben a 16 méterről elengedett nem túl erős lövésért letérdeltem, hogy felszedjem, de az előtteme 3 méterre megpattant egy kövön, és nagyot pattant. A megpattant labdába már csak fejjel tudtam belekapni, de ez kevés volt a gól elkerüléséhez. (Mondhatjuk azt is, hogy kapushiba volt.) 3:0.
A 22. percben bal oldalon ugratták ki a hazaiak csatárukat, aki erőből belőtte az ötösre a labdát, melyet a középcsatár kapásból, pattanás nélkül kapura lőtt, ám ezt sikerült a gólvonalom kispárgáznom.
A 24. percben Schmidtmayer beragadt feloldva a lest, amit kihasználva egyedül tőrt kapura Krajnyák Attila, és biztosan értékesítette a 100 %-os ziccert, 4:0.
A 29. percben  a hazaiak bal oldalról, a 11-es magasságában készülődtek neki a  szabadrúgáshoz. Beadás helyett inkább kapura lőtték. A lövésbe még újheggyel bele tudtam érni, így csak a kapufán csattant a lövés.
A félidőig eltelt időben egy kicsit sikerült a hazai térfélen is kialakítani némi játékot, de még mindig a hazai csapat uralta a játékteret.
A fordulás után cseréltünk, Tóth Zoli jött be Takács helyett, aki aznap nem mutatott nagy játékot. (Hát igen a sok diszkó... karikás szemekkel nem az igazi.)
A második félidőben már kiegyenlítettebb játék folyt, ez köszönhető annak, hogy egy kicsit feljavult a játékunk, és annak is hogy visszavett egy kicsit a tempóból a hazai csapat.
Az 56. percben a hazaiak egy nagy íveléssel próbálkoztak, a kitörő csatár felé szállt a labda. Megpróbáltam kifutással megakadályozni, hogy átvegye a labdát, de 20 centi hillyán nem sikerült, így átemelt felettem és a hálóban kötött ki a labda, 5:0.
A 60. percben egy jobb oldali akció után Diczkó Tamás lőtt 16 méterről a kevéssel a kapu mellé.
A 61. percben újabb jobb oldali akció, amit Diczkó Tamás 35 méterről lövéssel fejezett be. A labda megpattant a kapus előtt, vagyishogy nem pattant meg a salakon, így becsapva a kapust szépített az eredményen. Újabb kapushiba. 5:1.
Az utolsó 20 percben már inkább csak a középpályán folyt a játék, és csak egy-két lövéssel jelezték a csapatok, hogy azért próbálnak gólt is lőnni.

Szögletarány: ESMTK: 9 ; THAC: 1.
Tatai góllövő: Diczkó Tamás