400 néző.
Vezette: Világi

THAC: Bán - Németh, Kozár, Kele, Schmidtmayer, Bogár (Takács 69.p.), Pankotai, Ferkó, Restye (Szépe 69.p.), Inczédy, Dudás (Purgel 55.p.).
Edző:Lakatos Károly.

Gól: Pankotai (5.p., 45.p., 54.p.), Jaska (öngól, 7.p.), Inczédy (23.p.), Purgel (78.p.), ill. Szabó (89.p.)

5.p.: Inczédy a bal oldalról középre adott, és Pankotai, áttörve a dömsödi védelmen, 8 méterről a kapuba talált, 1:0.

7.p.: Restye a jobbösszekötő helyén betört a 16-oson belülre, beadását a vendégek védője, Jakab a saját kapujába lőtte, 2:0.

23.p.: Inczédy saját térfelének közepén szerzett labdát. Egyedül törhetett kapura, és higgadtan a jobb sarokba lőtt 10 méterről, 3:0.

25.p.: Sarokrúgást követően Kele fejelt Schmidtmayerhez, aki 14 méterről fölé lőtt.

45.p.: Ferkó nagyerejű lövését ütötte ki a kapus, majd labdát szerzett és Dudáshoz adott, akinek fejesét még a gólvonalról mentették a dömsödi védők. Azonban Pankotai jó helyen volt és közelről a kapuba fejelt, 4:0.

A mérkőzés szünetében bemutatkoztak az 1985-86-os korosztály labdarúgói, akik a Vértes Kupában a negyedik helyen végeztek.

54.p.: Restye indította Inczédyt a bal oldalon, aki középre gurított, és az érkező Pankotai laposan a kapuba lőtt, 5:0.

71.p.: Ferkó beadását Szépe közelről a kapu fölé továbbította.

78.p.: Ferkó vezette be a labdát a 16-oson belülre, majd begurított Purgel elé, aki a hálóba lőtt, 6:0.

89.p.: Szabó révén a vendégek megszerezték a szépítő találatukat, 6:1.

Ifi.: THAC - Dömsöd SE 4:1