Esztergom:Jeszenszky, Turcsányi, Marosi, Szegvári, Szalai, Bökő (Hegyesi 70.p), Jávor, Tóth L., Toronyi, Sabján, Brandhuber.

THAC: Bán, Németh, Kozár, Lahos, Kele, Ferkó, Pankotai (Restye 46.p.), Inczédy, Maszlavér (Bogár 46.p.), Mártonfi (Unger 46.p.), Szépe.

Gól: Sabján (38.p.) ill. Ferkó (11.p.).
Sárga: Szegvári (28.p.), Bökő (45.p.) ill. Inczédy (45.p.), Unger (53.p.), Szépe (76.p.)
Szögletarány: 8:4 (6:1)
Jók: Turcsányi, Toronyi ill. Bán, Németh, Lahos, Ferkó

11.p.: Egy bal oldalról érkező  átadásnál a tétovázó hazai védők között Ferkó 14 méterről okos gólt lőtt Jeszenszky kapujának jobb alsó sarkába, 0:1.

Néhány perccel később Sabján egyedül tört előre a jobb oldalon, éles lövése elsuhant Bán kapuja előtt.

24.p.: Mártonfi Szépe elé emelte a labdát, akinek rövid sarkos lövését Jeszenszky szögletre hárította.

38.p.: Sabján Bökő jó ütemű indításával a jobb összekötő helyéről, 15 méterre a kaputól nagy erejű lövést küldött Bán kapuja felé, amely a hosszú sarokban kötött ki, 1:1.

41.p.: Toronyi tért ölelő indításával Bökő egyedül törhetett kapura, de hosszan szöktette magát, így odalett a helyzet.

53.p.: Unger lépett ki a védők vonalából, már a 16-oson belül járt, amikor elesett, majd utána reklamálásért sárga lapot kapott.

59.p.: Tóth László remek labdát tálalt Bökő elé, aki nagy helyzetben tovább fejelte azt Brandhubernek, a kisodródott csatár a kivetődő Bánba lőtte.

65.p.: Szépe balról ellőtt az esztergomi kapu előtt.

67.p.: Unger iramodott meg a jobb szélen, középre adott labdáját Szépe a kapu torkából lőtte fölé.

80.p.: Lahos lőtt szabadrúgásból, balról a rövid sarok felé, de lövését biztosan védte a hazai kapus.

90.p.: Jávor jobbról középre ívelt labdáját Brandhuber Bán kezébe fejelte. Még ugyanebben a percben Sabján egyedül törhetett kapura, de "elkörülményeskedte" a helyzetet.

92.p.: Előbb Sabján, majd Jávor lövésébe vetődtek bele önfeláldozóan a vendég védők.

95.p.: Jávor 18 méteres szabadrúgás-lövése a felső lécről vágódott a gólvonalra, majd mentettek a tatai védők.

Baranyai István:"Fejvesztve szaladtunk az eredmény után. A hajrában akár több gólt is rúghattunk volna. Nem volt szerencsénk."

Lakatos Károly: "Úgy érzem, hogy a több sebből vérző csapatom győzelmet szalasztott el."