Lengyel András
16
Babos Krisztián "TK"
Cserék:                                                                 Cserék:
 Zöldvári Rudolf helyett  Takács András                    Németh Balázs helyett Savalitó János
 Purgel Károly    helyett  Lengyel András               Havas Máté     helyett Polgár Attila
 Balázs Attila      helyett  Tóth Zoltán                     Erdély Ádám   helyett László Szilárd

Sárga Lap:                                                            Sárga Lap:
---                                                                                             Erdélyi Ádám (80.p.)
                                                                                                 Molnár Béla (82.p.)

Sárga-piros lap:                                                                 Sárga-piros lap:
Márkus József (65. és 89. perc                                ---

Piros Lap:                                                              Piros Lap:
---                                                                                           ---

A játékvezetők részletes jelentése:
 A második félidő 20. percében a 4-es Márkus Józsefnek sárga lapot adtam buktatásért. A 89. percben hátulról rossz ütemben csúszott be, ezért a második sárga lapot adtam, majd felmutattam a piros lapot és kiállítottam.

Chris23 megjegyzése a mérkőzéshez:
A mérkőzést már megint a rosszabbik pályán kellet lejátszani, de ez már nem zavart egy kicsit se minket. Ez a Ménfőcsanak már egy teljesen kicserélt, ahhoz képest, akikkel ősszel játszottunk, és idegenben elruháztuk őket 7:0-ra.
A mérkőzés ideje alatt többször is erős havazásba kezdet, ami néha olyan sűrű volt, hogy nem lehetett átlátni a pálya másik oldalára.
A 9. percben Hebling 16 méterről leadott lövése a felső lécet súrolta.
A 17. percben Balázs Attila ugyancsak 16 méterről leadott lövése ment pár centivel fölé.
A 20. percben Uher Zoltán 15 méterről akkora bal kapufát lőtt, hogy még talán most is cseng a fülem tőle!
És ahogy lenni szokott, a kihagyott helyzetek után jön a válasz. 24. perc, bal oldali szögletet végeznek el a vendégek. A beívelés átszáll a hosszú sarok felé, ahol a 3-as számú Erdély Ádám 6 méterről a kapu jobb oldalába passzolta a labdát, 0:1.
A 32. percben Márkus indult meg a szélen, és egy kicsit kisodródva 8 méterről mellé lőtt.
A második félidőben nagyobb sebességre kapcsoltunk, de az erős hóesésben, és a keményen védekező ménfőcsanakiak miatt nem sikerült az egyenlítés egészen az 59. percig, mikor Hebling egy jobb oldali beívelésbe ér bele, ami a hálóban kt ki.
A mérkőzés további részében mindkét csapat próbálta kiharcolni a három pontot érő gólt, de ezt egyiknek sem sikerült.
A 89. percben Márkus Józsefet kiállította a bíró. És nem azért, amit írt a bíró a jegyzőkönyvbe, hanem más ok miatt.
Az igaz, hogy ütemtelen volt a becsúszása, de semmit sem talált el, sem embert se labdát... a csatár is "fél óráig" gondolkodott, hogy elessen-e.... elesett.... a bíró sípolt. Márkus ekkor elkezdte szídni az ellenfelét, hogy miért színészkedik, és erre kiállította a bíró.
Szögletarány: THAC: 6 ; Ménfőcsanak: 4

Tatai góllövő: Hebling Zoltán