Tata, 150 néző.
 Vezette: Szabó G.

THAC: Bán, Németh (Takács), Szabacsi, Szabián, Kele, Ferkó, Mártonfi, Bogár, Inczédy, Vajda, Unger.
Edző:Nagy Győző

A 14. percben Vajda-Ferkó-Mártonfi összjáték után utóbbi megszerezte a vezetést, 1:0.
A 20. percben szabadrúgást végeztek el a csanakiak, és a kapu előtti kavarodásban Bán kapus és a védők üggyel-bajjal tisztáztak.
A 37. percben a vendégek Kovács remek lövése nyomán egyenlítettek, 1:1.
A 45. percben Unger egyedül vezette kapura a labdát, de százszázalékos helyzetben hibázott.
A 47. percben Bogár ismét megszerezhette volna a vezetést, ajtó-ablak helyzetben sem talált a kapuba.
Az 51. percben Mártonfi remek jobb oldali elfutás után Inczédy elé tálalt, aki 10 méterről nem hibázott, 2:1.
Az 56. percben Mártonfi előtt a vert helyzetben lévő kapus mellett elgurította a labdát, de az a kapufáról kipattant.
A 63. percben Mártonfi fejese után a gólvonalról vágták ki a labdát.
A 64. percben Bogár okos gólt rúgott, 3:1.
Unger a 70. percben még hibázott, de három perc múlva megszerezte csapata negyedik találatát, 4:1.
Nagy Győző: "Voltak jó perceink, javuló játékkal, sok helyzetet kihagytunk."