Fujasz Levente
16
 Klausz László
Cserék:                                                                Cserék:
Tujf Gábor /1/        helyett  Kaincz Krisztián /1/1/              Tóth Szilárd /1/         helyett   Bergmann Balázs /12/
Takács András /8/ helyett  Fujasz Levente /15/                 Lázár Tibor /9/          helyett  Vámos Attila /14/
Uher Zoltán /9/       helyett  Zöldvári Rudolf /12/                Cake Balyolivio /5/    helyett  Wolf Béla /15/
Purgel Zoltán /7/    helyett   Tóth Zoltán /13/                      Csatári Balázs /6/       helyett  Klausz László /16/
Hebling Zoltán /2/  helyett  Soós Róbert /14/

Sárga Lap:                                                           Sárga Lap:
  Diczkó Tamás                                                        Mohai Márton

Piros Lap: ---                                                          Piros Lap: ----

A játékvezetők részletes jelentése:
 A mérkőzéa pontosan kezdődött.
Sárga lapot kapott:
            Hazai 10-es Dickó Tamás gáncsolásért a 33. percben.
            Vendég 10-es Mohai Márton gáncsolásért a 72. percben.

Chris23 megjegyzése a mérkőzéshez:
A mérkőzés rossz hangulatban kezdődött, ugyanis Komáromi Lajos az egyesület elnöke bejelentette, hogy az ifi meccset a "ciprusi" (nagyon rossz minőségű pálya) pályán kell lejátszanunk, a center pálya helyett. Pedig nem is esett az eső, hogy reális legyen a dolog, de mivel már 1000 éve nem esett az eső, ezért nem tudtuk elfogadni a döntést.
Az újonnan érkezett kapust (Gábor) szerette volna kipróbálni ma a mester, és úgy döntöttem, hogy nekiadom az első félidőt, így tehát elfeleztük a meccset.
A rossz talajú pályán, és az erősen széltől támogatott csapatunk erős rohamokba kezdett.
Az 5. percben Hebling Zoltán szögletet ívelhetett be a bal oldalról, amelyet a szél erősen megtolt a kapu irányába. Ebbe a beívelésbe lehet, hogy hozzáért az egyik vendég játékos, de Zoltáné a gól. 1:0.
Folytatódtak a tatai rohamok. A 8. percben szép akció után nagy keveredés alakult ki a vendék kapu előtt. Sorra vágódtak le a lövések, de az egyik ilyen lövést az elektromos hátvéd kézzel ütötte el, így 11-es ítélt a bíró. A büntetőt Wéber Roland, a csapatkapitány biztosan értékesítette. 2:0.
A 9. percben Pankotai Zoltán 19 méterről leadott lövése alig kerülte el a bal kapufát.
A 18. percben Pantkotai Zoltán kapta a labdát, aki 4 embert is kicselezve kapura tőrt és 3 méterről cimbalomból a bal sarokba lőtt. 3:0.
A 33. percben Hebling Zoltán szögletét újból megtolta az erős szél, ám most gól helyett csak a felső lécen csattant a labda.
Az első félidőről: Az erős széllel támogatva sokat támadtunk, ezzel szemben az Elektromos játékosok még csak kapura se lőttek.
Az első félidő szögletaránya: 5:1 a THAC javára.
A második félidő kezdetén kapuscsere volt. Ekkor léptem pályára.
A most hátszéllel támogatott Elektromos nagyobb sebességre kapcsolt, és a második félidő első tíz percébe több helyzete is adódott. Sorozatban 3 szögletet végeztek el. Egy jobb felső sarok felé lövés kellett szögletre ütnöm, és több nem túl veszélyes lövést eresztettek kapura.
Majd a73. percben Zöldvári Rudolf előtt hatalmas ziccer adódott, de sikerült neki kihagynia.
A 75. percben Wéber Roland 16 méterről leadott lövését hárította a vendég kapus.
A 76. percben szép akció végén a vendégek 14 méterről lövéshez jutottak, de csak a felső lécet találták el. (Már csak becsületből mentem érte, de ha lejeb jön nem biztos, hogy megfogtam volna.)
A 79. percben egy beadást követően Pankotai Zoltán megszerezte mai második gólját, ezzel 4:0-ra módosította az eredményt.
Az utolsó 10 percre leült a játék. Így maradt a 4:0-ás végeredmény.

Tatai góllövők: Hebling Zoltán   (5. perc)