Lengyel András
16
 Csernus Péter

Cserék:                                                                Cserék:
Nahóczky Péter /3/ helyett Berki László /8/             Diczkó Tamás /10/  helyett Takács András /15/
Clair Tamás /7/      helyett Csernus Péter /16/       Purgel II Zoltán /3/ helyett Berki László /8/
Vass János /2/        helyett Tóth György /15/

Sárga Lap:                                                           Sárga Lap:
  Péter Dániel                                                                    Hebling Zoltán

Piros Lap:                                                             Piros Lap:
  Fekete Norbert                                                      ----

A játékvezetők részletes jelentése:  Nem volt.

Chris23 megjegyzése a mérkőzéshez:
A mérkőzés kezdetén enyhén esett az eső, úgyhogy kicsit csúszos talajon kezdtük meg a játékot. Az első percekben kiegyenlített játék folyt a pályán. A 12. percben egy 16 méterről leadott lövést, ahogy kell szépen bevédtem, becsúszott alattam. Ekkor nagyon erőre kapcsolt a tatai gárda. A 16. percben egy bal oldali támadást Pankotai Zoltán lövéssel fejezett be, melyet a kapus már csak a hálóba tudta ütni. A 27. percben kisebb kavarodás volt a hazaiak védelmében és  Márkus József 15 méterről átemelte a kapust, de az egyik védő a gólba tartó labdát kézzel ütötte ki. A rákosszentmihályi játékost kiállította a bíró, és nekünk 11-est ítélt, amit Hebling Zoltán biztosan értékesített. (A kapus elvetődött balra, és Zoli a helyére, a kapu közepébe helyezte a labdát.) A vezetés birtokában nyugodtabbá vált a csapat, és több kecsegtető helyzetig jutott el. A 40. percben egy gyors jobb oldali elfutást követően Márkus laposan a 11-es pont magasságába passzolta be a labdát, melyet Purgel II Zoltán biztosan rúgott a kapu jobb oldalába. 3:1.
A fordulás után ott folytattuk, ahol abbahagytuk. Az 51. percben Levente okos gólt lőve, már 4:1-re növelte az előnyt.
A gól után teljesen elfáradt a tatai csapat, és ezt kihasználták a 10 emberrel küzdő hazaiak. Az 57. percben egy 16 méterről leadott erős a lábak között a kapu jobb oldalában kötött ki. 2:4.
Az egyre jobban fáradó csapatot egyre nehezebb helyzetbe hozta a hazai csapat. Támadásaik egyre veszélyesebbek lettek.
A 76. percben egy beívelést követően a hazai csatár elcsípte előlem a labdát, és kapura lőtt, de Purgel Károly menteni tudott. A mentést elcsípte a hazai csatár, és beívelte a kaputól 7 m-re lévő társának a labdát, amit ollózva a kapu bal felső sarkába küldött.
Ekkor indultak meg igazán a hazai rohamok. Több szabadrúgásszituáció végén kellett mentemen, míg a 82. percben egy jobb oldali beadást a 16-os vonalán lekezelte a hazai csatár, és elemi erővel a jobb ficakba lőtte. 4:4.
A győzelem reményében még nagyobb sebességre kapcsoltak a rákosszenmihályiak, de szerencsére sikerült a lövéseket hárítanom.
A 89. percben egy kiugratás után (két hazai védő is lesen állt, de a bíró nem jelezte) a pattogó labdát Márkus fedező testmozdulata után megszereztem. A hazai csatár ettől a testtel fedezéstől elesett, amiért a bíró 11-est ítélt. (Szerintem jogosulatlanul!) A 11-eshez Milán készült neki, aki szerintem a hazai csapat aznap legjobban játszó játékosa volt.
A nem túl erős, de annál pontosabban helyezett lövést sikerült kitornásznom a jobb kapufa mellől. Maradt a 4:4.
A bíró még 2-3 percet hosszabbított, de ez már nem volt elég egyik csapatnak sem, hogy megszerezze a győzelmet.
A Zoltánok megfelelően ünnepelték névnapjukat.... talán még Uher Zoltán gólja hiányzott a teljes örömhöz.

Tatai góllövők: Pankotai Zoltán  (16.p)