500 néző.
Vezette: Makk.

THAC: Bán - Németh, Szabacsi, Unger, Kele, Maszlavér (Takács), Szabián (Vajda), Inczédy, Bogár, Mártonfi, Ferkó.
Edző:Nagy Győző.

A vendég tataiak bátor kezdése meglepte a hazaiakat, és már a 4. percben a hazaiak hálójában táncolt a labda. Korszerű támadás befejezéseként Unger mintegy 8 méterről a hosszú alsó sarokba helyezett, 0:1.
A gól után is a vendégek uralták a pályát. A 25. percben Inczédy az ötösön nem találta el rendesen a labdát, így a kapásból leadott lövése kapu mellé szállt.
A 32. percben Ferkó növelhette volna az előnyt, háromméteres passzát a hazai kapus remek érzékkel hárította.
A 40. percben Unger két szép csel után Inczédyt hozta helyzetbe, aki közelről a kapusba lőtte a labdát.
A Rákosszentmihály ellentámadásai nem jelentettek veszélyt, mindössze egyetlen szabadrúgásból leadott lövést hárított megnyugtatóan a jó formában lévő Bán kapus.
A második játékrészben fordult a kép, feljött a hazai  gárda, érezhetően beszorították ellenfelüket. A 76. percben jött az egyenlítő találat. Szabián cselezett, a saját térfelén szerelték őt, a labda kikerült balra, és a szélső visszagurításából mintegy 25 méterről látványos gólt rúgtak a hazaiak, 1:1.
A szórványos tatai kontrákban már nem volt átütőerő, ugyanakkor a másik oldalon Bán két esetben is  bravrral hárított.
Összességében igazságos eredmény született, bár a helyzetek tekintetében a vendégek közelebb álltak a győzelemhez.
Nagy Győző: -"Az első félidő helyzetei alapján Rákosszentmihályon hagytunk két pontot."