Káldor László "TK"
-
-
Cserék:                                                                 Cserék:
 Kun Tamás /10/    helyett  Tóth Csaba /14/           Bakcs Sándor /1/  helyett Fekete Zoltán /1/1/
 Piller Péter /6/       helyett  Járfás István /15/         Nagy Gábor /2/    helyett Décsi István /13/
 Szõnyi Gábor /11/ helyett  Hebling Zoltán /13/      Oláh Sándor /6/    helyett Jakab Zsolt /12/

Sárga Lap: Piller Péter (1) (37. percben)                  Sárga Lap: ------
                  Schmidtmayer Péter (2+2) (49. percben)

Piros Lap:  ------                                                    Piros Lap:  ------

A játékvezetõk részletes jelentése:
 Sárga lapos figyelmeztetés
   6-os Piller Péter (110766) -kezezés - 37.p.
   3-as Schmidtmayer Péter (101039) -gáncs - 49.p.

Chris23 megjegyzése a mérkõzéshez:
Erre a mérkõzésre nagyon készültünk. Szerettük volna megverni azt a csapatot, akit még ebben az évben senki sem tudott még legyõzni, a Gázmûveket. Õk álltak, és még most is õk állnak a tabella élén, 14 gyõzelemel, 0 döntetlennel és 0 vereséggel. Tudtuk, hogy nem lesz könnyû mérkõzés, de mindent beleadtunk.
Sajnos már az elõjelek sem voltak kedvezõek. Elvesztettük a térfélválasztás jogát, ezért széllel szemben kellett játszani az elsõ félidõt, a másodikat pedig a már alacsonyabban járó nappal szemben kellett levédenem.
A mérkõzés elején a Gázmûvek "eldugta" a labdát. Nagyon okosan és szépen futbaloztak, néha azt se tudtuk, hol a labda. A nagy nyomást nem bírtuk sokáig, ezért az elsõ félidõ 15. percében egy szép kiugratást követõen, a pesti csatár a 11 méterrõl, gúrította el mellettem a labdát, miközben én kirohantam zárni a szöget, 0:1.
A gól után nem lankadt a Gázmûvek lövõkedve. Mondhatom, hogy életemben nem védtem ilyen meccsen, ahol ennyi lövés ment volna kapura, a lövések 95%-a kapura ment. Nagyon jó kis statisztikai adat....de nem ránk nézve. Rendesen megdolgoztattak ezen a meccsen.
A második félidõben ugyanott kezdte mind a két csapat, ahol abbahagyta. A Gázmûvek támadott, mi meg kontráztunk.
A mérkõzés vége felé Szõnyi elõtt óriási lehetõség adódott. Kiugrott a labdával a védõk közül....kicselezte a kapust...és a megtolt labdát már csak be kellett volna passzolni a kapuba...de azt egy kicsit hosszabban tolta meg, így nehéz volt eléni. Amikor utólérte a labdát és a kapuba akarta gurítani elcsúszott, így a labda 20 cm-re elkerülte a kaput. Ezzel az óriási helyzettel sikerülhetett volna az addig 100%-os Gázmûvek ellen pontot rabolni....de nem sikerült. Maradt a 0:1-es végeredmény.
A csapat nagyon jól játszott, és ha egyész évben ilyen teljesítményt nyújtott volna, akkor nem a tabella 11. helyén állnánk most, hanem sokkal elõrébb.